· RSS 15.12.2018, 00:37

Головна » 2018 » Жовтень » 01

Плину історії не спинити, але історію свого народу треба знати, її треба пам’ятати.
Новоайдарська районна рада спільно із Новоайдарською районною державною адміністрацією приділяє значну увагу розвитку музейної справи в районі.
У 2018 році на капітальний ремонт будівлі Новоайдарського районного краєзнавчого музею з районного бюджету виділено 1,5 млн.грн.
Розроблений кошторис на реконструкцію та внутрішній ремонт будівлі. Площа музею збільшується на 100 кв.м. за рахунок перебудови гаражів. На даний час зроблений ремонт фундаменту і вимощення, відремонтований дах будівлі музею, ведеться утеплення стін, попереду заміна вікон на пластикові. В подальшому планується зробити облаштування ганку з навісом.
Крім цього за рахунок коштів р ... Читати далі »

Переглядів: 146 | Додав: admin | Дата: 01.10.2018 | Коментарі (0)