· RSS 26.04.2024, 09:29

Головна » 2018 » Жовтень » 1 » Новоайдарський районний краєзнавчий музей
Новоайдарський районний краєзнавчий музей

Плину історії не спинити, але історію свого народу треба знати, її треба пам’ятати.
Новоайдарська районна рада спільно із Новоайдарською районною державною адміністрацією приділяє значну увагу розвитку музейної справи в районі.
У 2018 році на капітальний ремонт будівлі Новоайдарського районного краєзнавчого музею з районного бюджету виділено 1,5 млн.грн.
Розроблений кошторис на реконструкцію та внутрішній ремонт будівлі. Площа музею збільшується на 100 кв.м. за рахунок перебудови гаражів. На даний час зроблений ремонт фундаменту і вимощення, відремонтований дах будівлі музею, ведеться утеплення стін, попереду заміна вікон на пластикові. В подальшому планується зробити облаштування ганку з навісом.
Крім цього за рахунок коштів районного бюджету протягом 2018 року оформлено право власності на земельну ділянку під будівлею музею - 11 тис. грн.
Придбано:, екран та проектор - 16 тис. грн; ноутбук та цифровий фотоапарат- 23 тис. грн.; металеві стенди для пересувних виставок- 4 тис. грн.; жалюзі- 8 тис. грн.; стільці-10 тис. грн.; новий кольоровий принтер-7,5 тис. грн.; замінено освітлення на економне - 3 тис. грн.
Для покращення роботи Новоайдарського районного краєзнавчого музею та забезпечення збереження музейного фонду рішенням сесії районної ради від 20.09.2018 р. було збільшено кількість працівників на 1,5 штатних одиниць.

Переглядів: 993 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0