Новоайдарська районна рада Луганської області
Доступ до публічної інформації
Меню сайту

Пошук

Контакти
вул. Незалежності, буд 2,
смт. Новоайдар, Новоайдарський район,
Луганська область, 93500

e-mail: na-rada@ukr.net

телефон приймальні: (06445) 9-27-24

факс: (06445) 9-43-59

Архів записів

Статистика

· RSS 14.04.2024, 10:22

      Запит на інформацію подається до Новоайдарської районної ради Луганської області (далі – ради) фізичною або юридичною особою, об’єднанням громадян без статусу юридичної особи (далі – запитувач) в усній, письмовій чи іншій формі (поштою, телефаксом, телефоном, електронною поштою) на вибір запитувача або під час особистого прийому.

      Письмовий запит на отримання публічної інформації подається у довільній формі.

      Запит на інформацію повинен містити:

      – прізвище, ім’я, по батькові (найменування) запитувача, поштову адресу, адресу електронної пошти, номер засобу зв’язку, якщо такий є;

      – загальний опис інформації або вид, назву, реквізити чи зміст документа, щодо якого зроблено запит, якщо запитувачу це відомо;

      –  підпис і дату за умови подання письмового запиту.

      Під час подання запиту на інформацію запитувач інформації зазначає зручну для нього форму отримання відповіді – поштою, телефаксом, електронною поштою.

      Форма запиту розміщена на офіційному веб-сайті ради та на інформаційному стенді в адміністративній будівлі ради. Запитувач може заповнити відповідні форми проектів запиту, зразки яких можна отримати у приймальні громадян ради або роздрукувати з офіційного веб-сайту ради.

      Запит на інформацію може бути поданий до ради:

      – на поштову адресу: вул. Незалежності, 2, смт. Новоайдар, 93500;

      – на електронну адресу: na-rada@ukr.net;

      – телефаксом: (06445) 9-43-59;
      
– за телефоном приймальної: (064459-27-24;

      – особисто запитувачем до приймальні громадян ради згідно з правилами внутрішнього трудового розпорядку у раді (із понеділка по четвер із 08:00 до 12:00 та із 13:00 до 17:12, у п’ятницю з 08.00 год. до 12.00 год. та із 13.00 год. до 16.12 год.) за адресою: вул. Незалежності, 2, смт. Новоайдар, 93500. 

      Якщо з поважних причин (інвалідність, обмежені фізичні можливості тощо) особа не може подати письмовий запит особисто, його оформляє відповідальна особа за забезпечення доступу запитувачів до інформації ради, обов'язково зазначивши в запиті своє ім'я, контактний телефон та надає копію запиту особі, яка його подала.

      На вимогу запитувача на першому аркуші копії запиту проставляється відбиток штампа із зазначенням найменування ради, дати надходження та вхідного номера запиту. Така копія повертається запитувачеві.

      Інформація на запит надається безоплатно. У разі коли запитувана інформація містить документи обсягом понад 10 сторінок, про це протягом п’яти робочих днів із дня надходження запиту повідомляється запитувачеві із зазначенням обсягу фактичних витрат, пов’язаних із копіюванням або друком документів, та реквізитів і порядку відшкодування таких витрат. Надання інформації здійснюється протягом трьох робочих днів після підтвердження оплати вартості фактичних витрат.

      Запитувач інформації має право працювати із документами чи їх копіями в малій залі будівлі ради.

 

 

 
 
 
 
 

 

    

 
 
Copyright Новоайдарська райрада © 2024
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz