· RSS 23.04.2024, 12:12

Головна » 2016 » Вересень » 30 » Звіт про повторне відстеження результативності регуляторного акта Новоайдарської райради "Про затвердження Положення про оренду майна..."

Звіт
про повторне відстеження результативності регуляторного акта Новоайдарської районної ради

19 вересня 2016 року

1. Вид та назва регуляторного акта, результативність якого відстежується

Рішення районної ради  від 18.12.2015 № 34/19 «Про затвердження Положення про оренду майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ, міст Новоайдарського району Луганської області».

2. Назва виконавця заходів відстеження

Виконавчий апарат Новоайдарської районної ради.

3. Строк виконання заходів з відстеження результативності

Термін виконання заходів з повторного відстеження регуляторного акта здійснюється з 01.09.2016 по 15.09.2016.
      Термін дії регуляторного акта безстроковий. Доповнення та зміни до нього будуть вноситися у разі змін законодавства України, економічної ситуації та в інших випадках.

4. Тип відстеження

Повторне.

5. Метод одержання результативності

Відстеження результативності зазначеного регуляторного акта здійснювалось шляхом статистичних  показників.

6. Дані та припущення, на основі яких відстежувалася результативність, а також способи одержання даних

Кількість складених договорів оренди на об’єкти нерухомого комунального майна.

7. Кількісні та якісні показники результативності акта

Назва показників

Період відстеження

2014                                      2015

Кількість діючих договорів оренди

11                                           5

Сума орендної плати

115 грн.

1260 грн.

За період дії регуляторного акта з  01.01.2016 року і по теперішній час складено 3 договори оренди нерухомого майна

3

Дія акта поширюється на всі комунальні підприємства, установи, заклади, що є у спільній власності територіальних громад сіл, селищ,  міст району.
      Реалізація регуляторного акта не потребує додаткових матеріальних та інших витрат комунальних   підприємств, установ, закладів, що є у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст району.

8.  Оцінка результативності акта та ступеня досягнення визначених цілей

Затвердження цього регуляторного акта надало можливість запровадити єдиний організаційний механізм передачі об’єктів  комунальної власності в оренду. Негативних наслідків регуляторного акта не виявлено.
      Таким чином, оцінювання результативності регуляторного акта свідчить про  необхідність і доцільність подальшої дії такого рішення.
      Звіт про результати повторного відстеження результативності регуляторного акта буде розміщено на сайті Новоайдарської районної ради.

Голова районної ради                      Г.Р. Звєрєв

Переглядів: 794 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0