· RSS 29.03.2024, 13:17

Головна » 2012 » Листопад » 26 » Заходи в районній бібліотеці
Заходи в районній бібліотеці
      16.11.2012р. в читальному залі Новоайдарської районної бібліотеки відбулось відкриття соціокультурного простору «Творча Новоайдарщина».  В рамках цієї акції  була презентована фотовиставка  Н.И. Литвиненка.

Відкрила  захід в.о. директора районної бібліотеки Косова І.Д.

21.11.2012р. працівники районної бібліотеки відвідали професійний аграрний ліцей та  провели для молоді  захід «Я обираю життя» в рамках правової програми «Основи права і життя».

22.11.2012р. до дитячого відділу районної бібліотеки завітали юні користувачі - школярі 1 - В класу Новоайдарської школи-гімназії. Бібліотекарі знайомили дітей з мальовничими журналами, книжками.  Класний керівник Т. В. Корнієнко долучає своїх учнів до читання, до пізнання прекрасного.

23.11.2012р. в Новоайдарській районній бібіліотеці відбулися заходи:

• працівники дитячого відділу районної бібліотеки Валуйська Н.О., Василевська Т.М. провели прес-годину «Періодика для малечі» для 2 Б класу школи-гімназії;

до дня пам'яті жертв голодомору та політичних репресій в районній бібліотеці оформлена виставка-реквієм «Доля загиблих-пересторога живим»;

• працівники районної бібліотеки завітали в гості до клубу «Надія» при РБК; для людей третього віку була проведена презентація нової літератури, яка надійшла до бібліотеки в рамках державної програми «Українська книга».

Переглядів: 1037 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0