· RSS 20.05.2018, 22:26

Головна » 2018 » Квітень » 23 » За чисте довкілля - 2018
За чисте довкілля - 2018

В будь-яку пору року приємно бачити охайний вигляд території та будови, де працюєш, свого міста, селища, і околиць. Це не лише радує око, але й підвищує ефективність та результативність роботи, робить більш сприятливим побут і дозвілля. То ж традиційно кожної весни проводиться всеукраїнська акція з благоустрою – “За чисте довкілля ”.

Новоайдарська районна рада долучилась до цієї Всеукраїнської Акції з благоустрою, в рамках якого,  21 квітня 2018 року пройшов день благоустрою територій населених пунктів.

Працівники багатьох підприємств та державних установ Новоайдарщини наводили лад біля своїх будівель. Працівники інших установ, що знаходяться у с.м.т. Новоайдар прибирали узбіччя вздовж траси Новоайдар - Сєвєродонецьк, щоб гостям та мешканцям селища було приємно вїезжать на його територію.

Дякуємо всім, хто долучився до щорічної всеукраїнської акції «За чисте довкілля»

Більше фото на офіційної сторінці Новоайдарської районної ради у Фейсбуці.

Переглядів: 50 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0