· RSS 29.03.2024, 12:11

Головна » 2011 » Вересень » 13 » З Днем фізкультури та спорту!
З Днем фізкультури та спорту!
     10 вересня 2011  року на стадіоні "Колос" смт. Новоайдар відбулися 10-ті районні спортивні ігри, приурочені до Дня фізкультури та спорту.

У змаганнях взяли участь команди сільських рад Новоайдарського району.
     Спортивне свято розпочалося з урочистого підняття Державного прапору України і виконання Гімну України.

З вітальним словом до всіх присутніх звернувся заступник голови Новоайдарської районної державної адміністрації С.М. Коваленко.

Він привітав учасників змагань зі святом і побажав "здорового спортивного духу, заряду добрих, позитивних емоцій".

Від Новоайдарської районної ради привітав фізкультурників керуючий справами Г.І. Старченко.

Найбільш активним організаторам та ентузіастам фізичної культури та спорту були вручені Почесні грамоти. Серед нагороджених - Олексіївський сільський голова О.В. Драгін, Колядівський сільський голова І.Ф. Сап'янов, депутат Штормовської сільської ради М.М. Качмарчик, вчитель Дмитрівської ЗОШ Л.А. Запасний і багато інших.

У програмі свята - змагання з волейболу, футболу, армрестлінгу, гирьового спорту, бігу на 500 і 1000 метрів, переносу ваги на 50 метрів і перетягування каната.
     За підсумками змагань перше місце посіла збірна команда ОЛексіївської сільської ради, друге - Новоайдарської селищної ради, третє - Дмитрівської сільської ради, четверте місце розділили Штормівська і Гречишкінська сільські ради, п'яте - Денежниківська сільська рада.

Переглядів: 1180 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0