· RSS 28.03.2024, 12:41

Головна » 2012 » Лютий » 21 » Впровадження проекту ПРООН "Місцевий розвиток, орієнтований на громаду" в Новоайдарському районі

20 лютого 2012 року за участі голови Новоайдарської районної державної адміністрації М.О. Заходяченко та голови Новоайдарської районної ради О.В. Бабенко відбувся районний семінар для селищного та сільських голів, керівників громадських організацій, депутатів всіх рівнів на тему "Місцевий розвиток, орієнтований на громаду".
      Семінар проводила координатор проекту Європейського Союзу та Програми розвитку ООН "Місцевий розвиток, орієнтований на громаду" в Луганській області Борова Ганна Олександрівна.
      В 2012 році Новоайдарський район стає учасником другого етапу проекту як "реплікаційний" район, або район по розповсюдженню, відтворенню досвіду.
      "Місцевий розвиток, орієнтований на громаду" - це всеукраїнський проект, який впроваджується на території України за підтримки Європейського Союзу та Програми розвитку ООН з метою створити сприятливе середовище для сталого соціально-економічного розвитку на місцевому рівні шляхом самоорганізації та соціальної активізації громад, розробки та впровадження невеликих за обсягом громадських ініціатив у свіх областях та Автономній Республіці Крим. У червні 2011 року розпочався другий етап Проекту, який триватиме 4 роки, по червень 2015 року".
      Протягом 15 днів ПРООН запропонував району внести пропозицію щодо реалізації чотирьох проектів на таких умовах:
      - внесок ПРООН - до 2,6 тис. дол., або 20% від загальної вартості проекту;
      - внесок бюджету (всі рівні) не менш 75%;
      - внесок громади не менш 5%.
Переглядів: 1039 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0