· RSS 26.04.2024, 09:16

Головна » 2016 » Грудень » 23 » Відстеження результативності регуляторного акту Клядівськлї сільради «Про Правила благоустрою територій населених пунктів Колядівської ..."

Звіт про періодичне відстеження результативності регуляторного акту – рішення Колядівської сільської ради
«Про Правила благоустрою територій населених пунктів Колядівської сільської ради»

1

Вид та назва регуляторного акту

Рішення Колядівської сільської ради «Про Правила благоустрою території населених пунктів Колядівської сільської ради»

2

Назва виконавця заходів з відстеження

Виконком Колядівської сільської ради

3

Цілі прийняття акту

Покращення стану благоустрою, чистоти і порядку, санітарно-еппідеміологічного стану населених пунктів,  ліквідація несанкціонованих сміттєзвалищ

4

Строк  виконання заходів з відстеження

ІУ кв.2016 року

5

Тип відстеження (базове, повторне або  періодичне)

Періодичне

6

Методи одержання результатів відстеження

Аналітичний

7

Данні та припущення , на основі яких відстежується результатив-ність, а також способи одержання даних

Відстеження результативності здійснюється шляхом аналізу офіційних соціологічних показників, які одержані в результаті опитування громадян, суб’єктів господарювання, їх об’єднань , шляхом збору пропозицій та зауважень протягом 30 днів з дати оприлюднення проекту регуляторного акту.

8

Кількісні та якісні значення показників результативності акту

Прогнозні значення показників результативності регуляторного акту базуються на кількості порушень правил благоустрою, які обчислюються відповідно до кількості протоколів про адміністративні правопорушення за ст.152,182КУпЛП;

Розміри витрачених коштів на утримання об’єктів благоустрою;

розміри  витрачених коштів на відновлення благоустрою особами, які погіршують його стан у процесі господарської діяльності (будівництво, прокладання підземних на надземних інженерних споруд) або у разі аварій та інших дій;

розміри компенсації від шкоди, заподіяної порушенням правил благоустрою.

Суб’єктами господарювання та фізичними особами, пов’язаними з виконанням вимог акту будуть витрачатися кошти на утримання у належному санітарному стані належних їм територій, прилеглих до їх будівель та споруд, об’єктів торгівлі. Передбачається високий рівень поінформованості суб’єктів господарювання та фізичних осіб з основних положень акту.

9

Оцінка результатів реалізації регуляторного акту та ступеня досягнення визначених цілей

З прийняттям Правил буде посилено контроль за обмеженням та утриманням об’єктів благоустрою. Правила нададуть змогу забезпечити захист інтересів територіальної громади в сфері благоустрою. Завдяки чітких вимог стосовно підтримки благоустрою розширено сферу впливу та відповідальності за порушення Правил.

Збільшення надходжень до сільського бюджету за притягнення до адміністративної відповідальності порушників Правил благоустрою.

У цілому регуляторний акт підвищує свідомість суб’єктів господарювання та громадян  щодо  підтримки благоустрою сіл, довкілля

Колядівський сільський голова Висторобська О.М.
             15.12.2016 р.

Переглядів: 788 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0