факс: (06445) 9-43-59

Архів записів

Статистика

· RSS 26.04.2024, 17:07

Головна » 2012 » Лютий » 28 » Відбувся районний чемпіонат по волейболу серед жіночих команд
16:40
Відбувся районний чемпіонат по волейболу серед жіночих команд
      За підтримки Луганського обласного благодійного фонду "Благовіст", районної організації Партії регіонів, комунального закладу "Новоайдарський  районний центр "Спорт для всіх", фізкультурно-спортивного товариства "Колос" та відділу у справах сім'ї, молоді та спорту Новоайдарської райдержадміністрації, 25 лютого 2012 року в спортивному залі ДЮСШ смт. Новоайдар пройшли змагання з волейболу серед жіночих команд, які були присвячені Міжнародному жіночому дню 8 березня. В них взяли участь шість команд.
      На попередньому етапі команди, розділені на дві підгрупи, виявили півфіналістів. Ними стали команди Аграрного ліцею, Новоайдарської школи-гімназії, ДЮСШ та Смолянинівської середньої школи.
      У фінальному матчі турніру з рахунком 2:0 команда Аграрного ліцею впевнено перемогла команду ДЮСШ. За третє місце боролися команди Новоайдарської школи-гімназії та Смолянинівської середньої школи. Спортсмени Новоайдарської школи-гімназії, виграв з рахунком 2:0, зайняли друге місце.
      Переможці турніру були нагороджені кубками, медалями, грамотами та цінними призами.
Переглядів: 1040 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0