· RSS 25.04.2024, 01:29

Головна » 2013 » Січень » 10 » З 14-ї сесії Новоайдарської районної ради шостого скликання
З 14-ї сесії Новоайдарської районної ради шостого скликання
      28 грудня 2012 року відбулося пленарне засідання 14-ї сесії районної ради шостого скликання.
      Відкрив і вів сесію голова районної ради О.В. Бабенко.
      В роботі сесії взяли участь депутати Луганської обласної ради Босенко В.В. і Бойко І.О., селищний та сільські голови, керівники підприємств, організацій та установ району.
      У ході пленарного засідання депутати розглянули питання:
         1. Про реєстрацію Лісняк В.М. депутатом Новоайдарської районної ради шостого скликання.
         2. Про затвердження Програми підтримки комунального підприємства "Редакция газеты "Вестник Новоайдарщины" на 2013 рік".
         3. Про районний бюджет на 2013 рік.
         4. Про Програму економічного та соціального розвитку Новоайдарського району на 2013 рік.
         5. Про підсумки виконання Програми підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Новоайдарському районі на 2008-2012 р.р.
         6. Про затвердження Програми підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Новоайдарському районі на 2013-2016 р.р.
         7. Про затвердження Статуту Новоайдарського районного територіального медичного об'єднання.
         8. Про звільнення від плати за надання перукарських послуг відділенням організації надання адресної натуральної та грошової допомоги Новоайдарського терцентру.
         9. Про план роботи районної ради на 2013 рік.
       10. Про затвердження штатного розпису виконавчого апарату Новоайдарської районної ради станом на 1 січня 2013 року.
       11. Про затвердження переліку загальнорайонних заходів на 2013 рік, які фінансуються за рахунок районного бюджету.
       12. Про затвердження розпорядження голови Новоайдарської районної ради.
       13. Про звернення Луганської дирекції залізничних перевезень.
       14. Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки, яка перебуває в оренді гр. Власова Ю.В.
       15. Про звільнення начальника централізованої господарської групи відділу освіти Новоайдарської РДА.
            З усіх розглянутих питань сесія ухвалила відповідні рішення.
Переглядів: 938 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0