· RSS 25.04.2024, 09:20

Головна » 2011 » Вересень » 15 » В постійній бойовій готовності
В постійній бойовій готовності
      З початку 2011 року працівниками Новоайдарського райвідділу Головного управління МНС України в Луганській області зроблено 3 розмінування та знешкодження боєприпасів часів другової світової війни. Знахідки були знешкоджені на місці колишніх боїв у с. Олександрівка та у Мінаєвському лісі. За цей час разом з піротехніками було знешкоджено 43 одиниці боєприпасів. Цього року зареєстровано 21 випадок лісових, степових та побутових пожеж. Це на 50 відсотків менше, ніж у минулому році, коли за аналогічний період часу сталося 43 випадки займання. Це говорить про підвищену увагу до проблеми всіх зацікавлених служб, організацій та громадськості району.

28 квітня 2011 року на засіданні районної комісії з ТБ і НС (С.М. Коваленко) було прийняте рішення "Про невідкладні заходи щодо забезпечення пожежної безпеки у пожежонебезпечний період, в період збирання, зберігання та переробки врожаю 2011 року, про попередження загибелі людей на водних об'єктах району протягом купального сезону 2011 року". Завдяки комплексним заходам, вжитим районною державною адміністрацією та районною радою, до забезпечення протипожежної безпеки та актуальної проблеми вдалося привернути увагу сільських рад, підприємств, організацій та установ Новоайдарщини. Повсюдно створені ДПД - добровільні пожежні дружини. Співробітниками МВС, лісгоспу ведеться регулярне патрулювання лісових масивів. Робітники пожежно-рятувальної служби та цивільного захисту населення перебувають в постійній бойовій готовності. В СДПЧ-46 - чотири чергових караули, які пильно несуть небезпечну, пов'язану з ризиком для життя службу і докладають максимум зусиль для того, щоб люди відчували себе захищеними. На сьогоднішній день особовий склад СДПЧ-46 - 39 чоловік. За вміле, бездоганне несення служби, відмінне виконання своїх професійних обов'язків багато співробітників СДПЧ-46 нагороджені Грамотами Головного управління МНС в Луганській області.

Переглядів: 1102 | Додав: admin | Рейтинг: 2.0/1