· RSS 20.04.2024, 10:24

Головна » 2015 » Травень » 8 » В пам'ять про Перемогу над нацизмом
В пам'ять про Перемогу над нацизмом

8 травня, в День пам'яті і примирення жителі Новоайдарщини вшанували пам'ять жертв Другої світової войні.
      В урочистих заходах взяли участь керівники району, представники трудових колективів підприємств, установ, організацій, навчальних закладів, громадськості селища.
      Присутні поклали вінки та квіти до братської могили радянських воїнів, загиблих при звільненні Новоайдару від німецько-фашистських загарбників.
      Після покладання квітів протоієрій Василь Попов відслужив урочисту панахиду по убієнним воїнам.
      Хвилиною мовчання вшанували присутні пам'ять захисників, які віддали своє життя за Батьківщину.

Силами учасників художньої самодіяльності районного Будинку культури був даний святковий концерт.

Переглядів: 882 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0