· RSS 28.03.2024, 19:09

Головна » 2020 » Липень » 29 » УВАГА!    ОГОЛОШЕННЯ!
УВАГА!    ОГОЛОШЕННЯ!

Новоайдарська громадська благодійна організація "Марафон милосердя" в рамках виконання проєкту "Активне життя літніх людей –запорука здоров’я та щасливого довголіття" Програми ООН із відновлення та розбудови миру  за фінансової підтримки Європейського Союзу оголошує конкурс та запрошує постачальників з доброю репутацією надати цінові пропозиції для реалізації проекту на придбання:

Моніторів серцевого ритму (пульсометрів) РС 15.11 Sigma Sport Gray  (або аналог за вказаними технічними характеристиками) – захистом від вологи до 5 АТМ, загартованим склом, із функціями – підрахунку калорій, монітором фізичної активності, сенсорним дисплеєм, оснащеним Bluetooth, що підтримує роботу зі смартфоном та планшетом – 10 шт.

Пропозиції надсилайте на електронну адресу: IrinaSokolovaTC@gmail.com по  04 серпня 2020 року включно.

Додатково повідомляємо: відповідно до умов фінансування міжнародної технічної допомоги витрати, що пов’язані із оплатою ПДВ не визнаються донором. Цінові пропозиції мають надаватися від неплатників ПДВ. В разі роботи з платником ПДВ, суми ПДВ не будуть враховані як  витрати у фінансовому звіті до наданого гранту.

Переглядів: 409 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0