· RSS 29.03.2024, 15:44

Головна » 2018 » Травень » 21 » На Луганщині відновив роботу оперативний штаб з протидії рейдерству
На Луганщині відновив роботу оперативний штаб з протидії рейдерству

Оперативний штаб з протидії рейдерству та забезпечення прав і свобод власників і користувачів земель очолив заступник голови облдержадміністрації Вадим Данієлян.
Відкриваючі захід, він зазначив, що у минулому році робота штабу була ефективною та плідною. «Проводилися виїзні засідання, на яких вирішувалися важливі питання щодо захисту аграріїв від спроб рейдерських захоплень землі або урожаю. Надавалась правова допомога в оформленні відповідних документів на земельні ділянки тощо», – підкреслив Вадим Данієлян.

Начальник Головного територіального управління юстиції у Луганській області Тетяна Філатова повідомила присутніх, що розпорядженням голови обласної державної адміністрації – керівника обласної військово-цивільної адміністрації внесені зміни до складу та Положення про оперативний штаб з протидії рейдерству та забезпечення прав і свобод власників і користувачів земель, а саме: голова штабу проводитиме засідання штабу не менше ніж один раз на два тижні починаючи з 3 травня 2018 року та доки не мине потреба.

На першому установчому засіданні членів штабу було ознайомлено з персональним складом, графіком роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги з локацією в межах Луганської області, визначено порядок проведення засідань та контактні телефони «гарячої лінії» оперативного штабу, а саме:

(06452) 4-24-93, (0645) 70-50-89, 067-851-94-73, 050-641-36-49.

До складу оперативного штабу увійшли заступник голови облдержадміністрації Вадим Данієлян, начальник ГТУЮ у Луганській області Тетяна Філатова, представники територіальних підрозділів Міністерства внутрішніх справ, Держгеокадастру, Державної фіскальної служби та органів прокуратури, а також Сєвєродонецького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, громадських організацій, спілок та асоціацій.

Переглядів: 767 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0