· RSS 28.03.2024, 13:00

Головна » 2012 » Березень » 13 » Проведено апаратну нараду керівного складу району
Проведено апаратну нараду керівного складу району
      13 березня 2012 року головою Новоайдарської райдержадміністрації М.О. Заходяченко проведено апаратну нараду за участю голови Новоайдарської районної  ради О.В. Бабенка, керівників підприємств, установ району.
      В ході апаратної наради були розглянуті питання:
      1. Про фінансове і матеріально-технічне забезпечення агроформувань району для проведення комплексу весняно-польових робіт 2012 року - доповідав начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Суворов В. В.
      2. Про виконання плану дій місцевих органів виконавчої влади з підготовки до пропуску льодоходу, повені та паводків у 2012 році в Новоайдарському районі - доповідав головний спеціаліст з питань надзвичайних ситуацій райдержадміністрації Барков М.І.
      3. Про реалізацію ІІ фази проекту ПРООН "Місцевий розвиток, орієнтований на громаду" - доповідала начальник управління економіки райдержадміністрації Кізілова О.А.
      4. Щодо заповнення, надання декларації про доходи державними службовцями - доповідав заступник голови комісії з питань проведення реорганізації Старобільської МДПІ, начальник Новоайдарського відділення Курилов Ю.О.
      За підсумками наради М.О. Заходяченко були надані протокольні доручення.
Переглядів: 986 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0