· RSS 26.04.2024, 14:48

Головна » 2016 » Січень » 18 » Пройшло перше засідання 2-ї сесії районної ради
Пройшло перше засідання 2-ї сесії районної ради

13 січня 2016 року голова районної ради Звєрєв Г.Р. провів перше пленарне засідання 2-ї позачергової сесії Новоайдарської районної ради сьомого скликання.
      В роботі сесії взяли участь працівники апарату районної ради та райдержадміністрації, представники громадськості та ЗМІ.
      Відповідно до порядку денного, депутати внесли зміни до районного бюджету на 2016 рік, делегували районній державній адміністрації повноваження районної ради, затвердили структуру виконавчого апарату районної ради, внесли зміни до складу комісії з надання одноразової матеріальної допомоги, затвердили план діяльності районної ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2016 рік.
      Також, були приняті за основу проекти Регламенту Новоайдарської районної ради сьомого скликання та Положення про постійні комісії районної ради для подальшого розгляду на другому пленарному засіданні районної ради. Стосовно заяви Бабенка О.В. депутати домовилися розглянути її на засіданні постійних комісій після їх формування.
      З усіх розглянутих питань сесія ухвалила відповідні рішення.

Проект Регламенту Новоайдарської районної ради сьомого скликання.
      Проект Положення про постійні комісії районної ради.

Переглядів: 882 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0