· RSS 16.11.2018, 12:40

Головна » 2014 » Листопад » 5 » Про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади
Про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади

Керуючись ст.10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», Постановою Кабінету Міністрів України №169 від 15 лютого 2002 року „Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців” та листом Головдержслужби від 04.06.2003 року №42/3673 „Щодо особливостей проведення конкурсу та порядку проведення іспитів кандидатів на заміщення вакантних посад в органах місцевого самоврядування” Новоайдарська районна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу організаційного, юридичного та кадрового забезпечення виконавчого апарату районної ради. Умови конкурсу: повна вища юридична освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра. Стаж роботи за спеціальністю не менше одного року, вільне володіння українською мовою, вміння працювати на комп’ютері.

Переглядів: 277 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0