· RSS 25.04.2024, 09:20

Головна » 2014 » Вересень » 11 » Про оприлюднення проектів розпоряджень голови Новоайдарської районної державної адміністрації

ПОВІДОМЛЕННЯ

Керуючись ст. 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» районна державна адміністрація повідомляє про оприлюднення проектів розпоряджень голови Новоайдарської районної державної адміністрації "Про затвердження Положення про центр надання адміністративних послуг при  Новоайдарській районній державній адміністрації», «Про затвердження Регламенту центру надання  адміністративних послуг при  Новоайдарській районній державній адміністрації» та «Про перелік адміністративних послуг, що надаються Центром надання адміністративних послуг при Новоайдарській районній держаній адміністрації».
      Повний текст зазначених проектів з додатками та аналізами регуляторного впливу розміщено на веб-сайті Новоайдарської районної ради  http://naydar-rada.at.ua (розділ «Публічна інформація», категорія розділу «Регуляторна політика» - «Проекти регуляторних актів» та «Аналіз регуляторного впливу»).
      Зауваження та пропозиції до цього проекту приймаються до 11.10.2014р. «Центр надання адміністративних послуг при Новоайдарської райдержадміністрації» за адресою: смт. Новоайдар, вул. Банківська, 31, перший поверх, кб. 8; тел. 94877; E-mail: rgana@ukrpost.ua.

Завідувач сектору «Центр надання адміністративних послуг» -
державний адміністратор райдержадміністрації                                                  Н.Г. Бойко

Переглядів: 1093 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0