· RSS 28.03.2024, 22:15

Головна » 2019 » Вересень » 20 » Про 26 сесію Новоайдарської районної ради
Про 26 сесію Новоайдарської районної ради

12.09.2019 відбулася чергова, двадцять шоста сесія Новоайдарської районної ради сьомого скликання під керівництвом голови райради В.Макогона. На сесії були присутні: заступник голови Новоайдарської районної ради О.Перов, заступник голови Новоайдарської  райдержадміністрації Т.Новікова, голови сільських рад, представники комунальних підприємств та установ, та інші.  Всього до порядку денного було включено 44 питання.

Депутати заслухали звіти постійної комісії з питань агропромислового розвитку, екології та використання природних ресурсів з виконання своїх повноважень за звітний період, щодо фінансово-господарської діяльності за 2018 рік Новоайдарського РКП «Райбудзамовлення», звіт щодо фінансово-господарської діяльності за 2018 рік Новоайдарського РКП технічної інвентаризації, щодо фінансово-господарської діяльності за 2018 рік, КНП «Новоайдарський ЦПМСД», щодо фінансово-господарської діяльності за 2018 рік КЗ «Щастинська міська лікарня Новоайдарського району Луганської області», щодо фінансово-господарської діяльності за 2018 рік Новоайдарського РТМО. А також про хід виконання районної Програми розвитку системи дошкільної освіти Новоайдарського району на 2016-2020 роки, виконання Програми соціального захисту ветеранів війни, праці, військової служби, пенсіонерів та громадян похилого віку на 2017-2021 роки, районної Програми надання пільг з послуг звꞌязку,  інших передбачених законодавством пільг та компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян на 2017-2021 роки, Програми соціального захисту і реабілітації осіб з інвалідністю на 2016-2020 роки, районної цільової програми соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи на 2016-2020 роки, про підготовку навчальних закладів Новоайдарського району до початку нового 2019/2020 навчального року, виконання районної цільової соціальної програми Протидії ВІЛ-інфекція/СНІДУ в Новоайдарському районі на 2017-2019 роки та про виконання районного бюджету за 1 квартал 2019 року.

Затвердили фінансові плани на 2019 рік: Новоайдарського РКП «Райбудзамовлення»,  Новоайдарського РКП  технічної інвентаризації, КНП  «Новоайдарський ЦПМСД».

Затвердили внесення змін до районної Програми підтримки індивідуального житлового будівництва на селі та покращення умов життєзабезпечення сільського населення «Власний дім» на 2017-2022 роки, Програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді Новоайдарського району на 2016-2020 роки та затвердження у новій редакції, районної цільової Програми будівництва автомобільних доріг Новоайдарського району на 2019 рік, Переліку обꞌєктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Новоайдарського району, та зміни до районного бюджету на 2019 рік.

Затвердили плановий контингент учнів дитячих шкіл мистецтв Новоайдарського району на 2019-2020 навчальний рік, граничну чисельність штатних одиниць навчальних закладів Новоайдарського району,  щомісячну оплату за навчання в Новоайдарській дитячій школі мистецтв та у в комунальному позашкільному навчальному закладі «Школа мистецтв естетичного виховання міста Щастя Новоайдарського району Луганської області», Порядок використання шкільного автобуса.

Та вирішили ще низку питань стосовно життєдіяльності Новоайдарського району.

Дивиться фото на офійійної сторінці районної ради у Facebook

Переглядів: 620 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0