· RSS 20.04.2024, 10:50

Головна » 2018 » Березень » 13 » Привітали з Днем народження Мачулу Є.П.
Привітали з Днем народження Мачулу Є.П.

Цього року вже, мабуть, традиційно, зібрала навколо себе дорогих гостей почесна мешканка Новоайдарського району, мудра наша та шанована Євдокія Петрівна Мачула. Приводом став День народження, який вона нещодавно відзначила.

Привітати Євдокію Петрівну приїхали голова районної ради Віктор Васильович Макогон, перший заступник голови райдержадміністрації Олег Володимирович Юрченко, заступник голови райдержадміністрації Тетяна Володимирівна Новикова, голова районної ради ветеранів Олександр Іванович Косов, а також я, Валентина Михайлівна Лісняк, як депутат районної ради та голова первинної ветеранської організації села. На адресу Євдокії Петрівни пролунало багато щирих, теплих слів побажань міцного здоров’я, довгих та активних років життя, поваги та любові з боку рідних, друзів, односельців. На очах іменинниці блищали сльози радості - яка ж дорога для неї ця увага!
     Ще раз хочу побажати шанованій жінці всього найкращого в житті, нехай доля приносить лише приємні подарунки. Адже саме на прикладах таких життєвих шляхів, як Ваш, нам потрібно виховувати молоде покоління українців, які б розуміти: треба жити не заради власних інтересів, а заради того, щоб зробити щось корисне та потрібне суспільству, щоб допомогти країні досягти нових висот.

Ми пишаємось Вами, дорога наша Євдокія Петрівна!

В.ЛІСНЯК, голова первинної ветеранської організації с.Колядівка.

Переглядів: 854 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0