· RSS 29.03.2024, 11:49

Головна » 2016 » Травень » 12 » Порядок денний 4-ї чергової сесії Новоайдарської оайонної ради сьомого скликання

4-ї чергової сесії Новоайдарської районної ради
сьомого скликання

смт. Новоайдар

1. Про дострокове припинення депутатських повноважень Андрєєва В.М.

Доповідає Звєрев Г.Р. – голова районної ради.

2. Про виконання районного бюджету за 1 квартал 2016 року.

Доповідає Перова В.І. – начальник фінансового управління райдержадміністрації.

3. Про внесення змін до районного бюджету 2016 року.

Доповідає Перова В.І. – начальник фінансового управління райдержадміністрації.

4. Про затвердження районної програми «Репродуктивне здоров’я нації» на 2016-2018 року.

Доповідає Торба Н.І. – головний лікар РТМО.

5. Про затвердження положення про помічника-консультанта депутата районної ради.

Доповідає Перов О.В. – заступник голови районної ради.

6. Про затвердження плану роботи Новоайдарської районної ради на II півріччя 2016 року.

Доповідає  Звєрєв Г.Р. – голова районної ради.

7. Про затвердження розпорядження голови Новоайдарської районної ради від 08.04.2016 року № 30.

Доповідає Перов О.В. – заступник голови районної ради.

8. Про затвердження штатного розпису виконавчого апарату Новоайдарської районної ради Луганської області.

Доповідає Перов О.В. – заступник голови районної ради.

9. Про передачу нерухомого майна.

Доповідає Звєрев Г.Р. – голова районної ради.

10. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 22,1972 га, що передається в оренду гр. Мухіну А.В.

Доповідає  Степанчук С.А. - начальник Відділу Держгеокадастру у Новоайдарському районі Луганської області.

11. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 54,3471 га, що передається в оренду гр. Мухіну А.В.

12. Про затвердження Статуту Новоайдарського територіального центру соціального обслуговування (наданя соціальних послуг) у новій редакції.

Доповідає Перов О.В. – заступник голови районної ради.

13. Про внесення змін до структури Новоайдарського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг).

Доповідає Перов О.В. – заступник голови районної ради.

14. Про реформування друкованого засобу масової інформації та редакції, засновником яких є Новоайдарська районна рада.

Доповідає Перов О.В. – заступник голови районної ради.

15. Про склад редакційної колегії районної газети «Вестник Новоайдарщины».

Доповідає Перов О.В. – заступник голови районної ради.

16. Про затвердження Положення про порядок та норматив відрахування до районного бюджету частини чистого прибутку комунальних підприємтсв Новоайдарського району Луганської області.
           Доповідає Перов О.В. – заступник голови районної ради.

17. Про завтвердження Статуту Михайлюківської загальноосвітньої школи I-II ступенів Новоайдарської районної ради Луганської області у новій редакції.

Доповідає Метропан Н.В.- начальник відділу освіти райдержадміністрації.

18. Про завтвердження Статуту навчально-виховного комплексу Новоахтирська  загальноосвітня школа I-III ступенів-дошкільний навчальний заклад Новоайдарської районної ради Луганської області у новій редакції.

Доповідає Метропан Н.В.- начальник відділу освіти райдержадміністрації.

19. Про завтвердження Статуту навчально-виховного комплексу Смолянинівська  загальноосвітня школа I-III ступенів-дошкільний навчальний заклад Новоайдарської районної ради Луганської області у новій редакції.

Доповідає Метропан Н.В.- начальник відділу освіти райдержадміністрації.

20. Про завтвердження Статуту Штромівської загальноосвітньої школи I-III ступенів Новоайдарської районної ради Луганської області у новій редакції.

Доповідає Метропан Н.В.- начальник відділу освіти райдержадміністрації.

21. Про завтвердження Статуту  Центру дитячої творчості  Новоайдарської районної ради Луганської області у новій редакції.

Доповідає Метропан Н.В.- начальник відділу освіти райдержадміністрації.

22. Про завтвердження Статуту дошкільного навчального закладу «Суржанський» Новоайдарської районної ради Луганської області у новій редакції.

Доповідає Метропан Н.В.- начальник відділу освіти райдержадміністрації.

23. Про завтвердження Статуту дитячо-юнацької спортивної школи  Новоайдарської районної ради Луганської області у новій редакції.

Доповідає Метропан Н.В.- начальник відділу освіти райдержадміністрації

24. Про внесення змін до Програми організаційного і фінансового забезпечення відпочинку та оздоровлення дітей в Новоайдарському районі на 2016-2020 роки.

Доповідає Новикова Т.В.- заступник голови    райдержадміністрації.

25. Про надання дозволу на безоплатну передачу мікшерського пульту на баланс Співаківського СБК.

Доповідає Антипова А.А.- начальник відділу  культури райдержадміністрації.

26. Про надання дозволу на  передачу в оренду гаражів.

Доповідає Антипова А.А.- начальник відділу  культури райдержадміністрації.

27. Про погодження звільнення Перепелиці О.О. з посади директора Айдар-Миколаївського клубу.

Доповідає Антипова А.А.- начальник відділу культури райдержадміністрації.

28. Про погодження прийняття Рябоконь Т.В. на посаду директора Айдар-Миколаївського клубу.

Доповідає Антипова А.А.- начальник відділу  культури райдержадміністрації.

29. Про відшкодування збитків за зруйнований внаслідок надзвичайної ситуації будинок Рижкіної Т.П.

Доповідає Новикова Т.В.- заступник голови райдержадміністрації.

30. Про внесення змін до штатного розпису комунального закладу “Щастинська міська лікарня Новоайдарського району Луганської області».

Доповідає Звєрєв Г.Р. –  голова  районної ради.

31. Про передачу принтеру.

Доповідає Звєрєв Г.Р. – голова районної ради

32. Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Новоайдарського району на 2016 р.

Доповідає Кізілова О.А.-  начальник управління економічного розвитку і торговлі райдержадміністрації

33. Інші питання.

Переглядів: 839 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0