Новоайдарська районна рада Луганської області
Меню сайту

Пошук

Контакти
вул. Незалежності, буд 2,
смт. Новоайдар, Новоайдарський район,
Луганська область, 93500

e-mail: na-rada@ukr.net

телефон приймальні: (06445) 9-27-24

факс: (06445) 9-43-59

Архів записів

Статистика

· RSS 10.12.2019, 17:18

Головна » 2015 » Лютий » 9 » Положення ​про транспортний податок на території Смолянинівської сільської ради Новоайдарського району Луганської області
17:25
Положення ​про транспортний податок на території Смолянинівської сільської ради Новоайдарського району Луганської області

Додаток 2 
до рішення 6 сесії Смолянинівської сільської ради Новіоайдарського району
Луганської області 6 скликання від 08.06.2011 № 16/1 «Про встановлення
місцевих податків і зборів» 
(в редакції рішення 38 сесії Смолянинівської
сільської ради 6 скликання «Про внесення змін до рішення сесії
«Про затвердження  місцевих податків та зборів» № 38/5 від 30.01.2015 року)

ПОЛОЖЕННЯ
про транспортний податок на території Смолянинівської сільської ради Новоайдарського району Луганської області

      Це Положення визначає об’єкти оподаткування, платників податку, розміри ставок, податковий період та інші обов’язкові елементи для справляння транспортного податку на території Смолянинівської сільської ради Новоайдарського району Луганської області, визначені статтею 7 Податкового кодексу України.

      1. Загальні положення

      1.1. Транспортний податок встановлюється згідно з Податковим кодексом України.

      2. Платники податку

      2.1. Платниками транспортного податку є фізичні та юридичні особи, в тому числі нерезиденти, які мають зареєстровані в Україні згідно з чинним законодавством власні легкові автомобілі, що відповідно до пункту 3.1 цього Положення є об’єктами оподаткування.

      3. Об'єкт оподаткування

      3.1. Об'єктом оподаткування є легкові автомобілі, які використовувались до 5 років і мають об’єм циліндрів двигуна понад 3000 куб. см.

      4. База оподаткування

      4.1. Базою оподаткування є легковий автомобіль, що є об’єктом оподаткування відповідно до пункту 3.1 цього Положення.

      5. Ставка податку

      5.1. Ставка податку встановлюється з розрахунку на календарний рік    у розмірі 25 000 гривень за кожен легковий автомобіль, що є об’єктом оподаткування відповідно до пункту 3.1 цього Положення.

      6. Податковий період

      6.1. Базовий податковий (звітний) період дорівнює календарному року.

      7. Порядок обчислення та сплати податку

      7.1. Обчислення суми податку з об'єкта/об'єктів оподаткування фізичних осіб здійснюється контролюючим органом за місцем реєстрації платника податку.
      
7.2. Податкове/податкові повідомлення-рішення про сплату суми/сум податку та відповідні платіжні реквізити надсилаються (вручаються) платнику податку контролюючим органом за місцем його реєстрації  до 1 липня року базового податкового (звітного) періоду (року).
      
Щодо об'єктів оподаткування, придбаних протягом року, податок сплачується фізичною особою-платником починаючи з місяця, в якому виникло право власності на такий об'єкт. Контролюючий орган надсилає податкове повідомлення-рішення новому власнику після отримання інформації про перехід права власності.
      
Нарахування податку та надсилання (вручення) податкових повідомлень-рішень про сплату податку фізичним особам - нерезидентам здійснюють контролюючі органи за місцем реєстрації об'єктів оподаткування, що перебувають у власності таких нерезидентів.
      
7.3. Органи внутрішніх справ зобов'язані до 1 квітня 2015 року подати контролюючим органам за місцем реєстрації об'єкта оподаткування відомості, необхідні для розрахунку податку.
      
З 1 квітня 2015 року органи внутрішніх справ зобов'язані щомісячно, у 10-денний строк після закінчення календарного місяця подавати контролюючим органам відомості, необхідні для розрахунку податку, за місцем реєстрації об'єкта оподаткування станом на перше число відповідного місяця.
      
Форма подачі інформації встановлюється центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної податкової політики.
      7.4. Платники податку-юридичні особи самостійно обчислюють суму податку станом на 1 січня звітного року і до 20 лютого цього ж року подають контролюючому органу за місцем реєстрації об’єкта оподаткування декларацію за формою, встановленою у порядку, передбаченому статтею 46 Податкового кодексу України, з розбивкою річної суми рівними частками поквартально.
      
Щодо об'єктів оподаткування, придбаних протягом року, декларація юридичною особою - платником подається протягом місяця з дня виникнення права власності на такий об'єкт, а податок сплачується починаючи з місяця, в якому виникло право власності на такий об'єкт.
      
7.5. У разі переходу права власності на об’єкт оподаткування від одного власника до іншого протягом звітного року податок обчислюється попереднім власником за період з 1 січня цього року до початку того місяця, в якому він втратив право власності на зазначений об’єкт оподаткування,  а новим власником – починаючи з місяця, в якому він набув право власності на цей об’єкт.
      
Контролюючий орган надсилає податкове повідомлення-рішення новому власнику після отримання інформації про перехід права власності.
      
7.6. За об’єкти оподаткування, придбані протягом року, податок сплачується пропорційно кількості місяців, які залишилися до кінця року, починаючи з місяця, в якому проведено реєстрацію транспортного засобу.

      8. Порядок сплати податку

      8.1. Податок сплачується за місцем реєстрації об’єктів оподаткування і зараховується до бюджету Смолянинівської сільської ради Новоайдарського району Луганської області згідно з положеннями Бюджетного кодексу України.

      9. Строки сплати податку

      9.1. Транспортний податок сплачується:

      а) фізичними особами – протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення;
      
б) юридичними особами – авансовими внесками щокварталу до 30 числа місяця, що наступає за звітним кварталом, які відображаються в річній податковій декларації.

      10. Відповідальність за порушення податкового законодавства та контроль контролюючих органів

      10.1. Платники податку та їх посадові особи несуть відповідальність у разі здійснення порушень, визначених податковим законодавством та іншим законодавством, контроль за яким покладено на контролюючі органи, відповідно до Податкового кодексу України та інших законів України.
      
10.2. Контроль за дотриманням вимог податкового законодавства у частині справляння транспортного податку  здійснюється контролюючими органами відповідно до норм Податкового кодексу України.

Секретар Смолянинівської сільської ради Новоайдарського району Луганської області                                                                          Н.В.Дорофєєва

Переглядів: 393 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Copyright Новоайдарська райрада © 2019
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz