· RSS 20.04.2024, 10:41

Головна » 2016 » Червень » 30 » Полонинське літо - 2016
Полонинське літо - 2016

Нещодавно керівництво району відвідало Івано-Франківщину, де було підписано Меморандум про співпрацю між Новоайдарською райдержадміністрацією, Новоайдарською районною радою, Верховинською райдержадміністрацією та Верховинською районною радою. Метою даного Меморандуму є співробітництво у сфері освіти, охорони здоров’я, охорони навколишнього середовища, культури, залучення волонтерської допомоги та інвестицій на територію Новоайдарського району та Верховинського району, що забезпечить єднання заради Соборності України.

Підписання даного Меморандуму свідчить про те, що «Схід і Захід – разом».

Перебуваючи на Верховині, очільники району відвідали масштабний фестиваль “Полонинське літо - 2016”, що зібрав тисячі гостей з різних куточків України.

Попередні два роки фестиваль не проводили. Традицію вимушено перервали через військові дії на сході країни. Загиблих вшанували молитвою.

У програмі свята було запалення полонинської ватри, святкові полонинські дійства, виставка-ярмарок продукції, виробленої на полонинах, святковий концерт за участю мистецьких колективів регіону Гуцульщини та Прикарпаття, гуцульські розваги, розіграш святкової лотереї та народні гуляння.

Саме тут, на фестивалі «Полонинське літо», варто хоча б раз побувати кожному українцю.

Переглядів: 879 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0