· RSS 29.03.2024, 08:21

Головна » 2018 » Лютий » 20 » Питання забезпечення молодих спеціалістів житлом обговорили на нараді
Питання забезпечення молодих спеціалістів житлом обговорили на нараді

19 лютого 2018 року у малій залі Новоайдарської районної ради відбулася нарада під головуванням керівництва району, а саме: голови Новоайдарської районної ради Віктора Макогона та голови Новоайдарської районної державної адміністрації Віктора Сергієнка. Участь у нараді також прийняли заступники голови РДА Олег Юрченко, Тетяна Новикова, заступник голови райради Олександр Перов, начальник фінансового управління Новоайдарської райдержадміністрації Валентина Перова, завідувач юридичного сектору апарату райдержадміністрації Тетяна Ганшина та спеціаліст юрист-консульт районної ради Володимир Подолський.

Головним питанням наради стало обговорення питання, що допоможе поповнити Новоайдарський район молодими кадрами у медичних, освітніх та культурних закладах, а саме – придбання житла для молодих спеціалістів.
На нараді було прийнято рішення опрацювати досвід у відповідних питаннях районних адміністрацій та районних рад інших областей України, для прийняття відповідних управлінських рішень.

Переглядів: 810 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0