· RSS 29.03.2024, 11:08

Головна » 2020 » Квітень » 2 » Оголошення
Оголошення

Керуючись рішенням сесії районної ради від 25.03.2020 №28/17 Новоайдарська районна рада Луганської області оголошує про початок  формування конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття посади генерального директора комунального некомерційного підприємства «Новоайдарська багатопрофільна лікарня» Новоайдарської районної ради Луганської області, відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 року №1049 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я» (далі – Порядок).

З метою забезпечення прозорості та відкритості прийняття рішення щодо призначення генерального директора комунального некомерційного підприємства «Новоайдарська багатопрофільна лікарня» Новоайдарської районної ради Луганської області запрошуємо долучитись до проведення конкурсу представників трудового колективу комунального некомерційного підприємства «Новоайдарська багатопрофільна лікарня» Новоайдарської районної ради Луганської області, обраних на загальних зборах трудового колективу та представників громадськості.

До складу конкурсної комісії з проведення конкурсного відбору  на зайняття посади  генерального директора комунального некомерційного підприємства «Новоайдарська багатопрофільна лікарня» Новоайдарської районної ради Луганської області входять у рівній кількості:

3 (три) представники органу управління ( районної ради);

3 (три) представники  трудового колективу відповідного закладу, обрані на загальних зборах трудового колективу комунального некомерційного підприємства «Новоайдарська багатопрофільна лікарня» Новоайдарської районної ради Луганської області;

3 (три) представники  громадської ради органу управління або особи (за згодою), делеговані громадськими об’єднаннями з питань захисту інтересів громадян у сфері охорони здоров’я та/або у сфері запобігання корупції і антикорупційної діяльності (за умови реєстрації таких громадських об’єднань не менш як за два роки до дати рішення про проведення конкурсу) та погоджені громадською радою при органі управління - по одній особі від кожного громадського об’єднання.

Відповідно до Порядку пропозиції щодо кандидатур до складу конкурсної комісії подаються до Новоайдарської районної ради Луганської області  протягом 15 днів з моменту оприлюднення оголошення.

02.04.2020 року

Переглядів: 624 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0