факс: (06445) 9-43-59

Архів записів

Статистика

· RSS 20.04.2024, 03:03

Головна » 2012 » Травень » 18 » Новоайдарці - срібні призери зональних змагань на призи кубку "Шкіряний м'яч"!
12:23
Новоайдарці - срібні призери зональних змагань на призи кубку "Шкіряний м'яч"!
      16-17 травня в м. Маріуполь проходили Всеукраїнські зональні змагання з футболу на призи кубка "Шкіряний м'яч" серед юнаків 1999 року народження.
      Луганську область на цих престижних змаганнях представляла Новоайдарська школа-гімназія - чемпіон області.
      У першій грі наші хлопці грали з командою академії "Металіста" м. Харків і програли 0:3.
      Через годину новоайдарці зустрілися з господарями турніру "Азовсталь" і на початку другого тайму Ярослав Рогожніков забиває м'яч, але на 5-й доданій хвилині господарі поля відігралися - нічия 1:1.
      На другий день наші хлопці грали з командою м. Нікополь Дніпропетровської області, де спочатку програвали 0:1. На останній хвилині першого тайму ціною травми гол забив Євген Солдатенко. У другому таймі на стадіон ринула злива і в цей момент новоайдарці зуміли переломити гру, в кінці гри Ярослав Рогожников забиває другий м'яч, а через хвилину смоляниновець Діма Парамонов - третій.
      У підсумку, І місце посіла команда "Металіст", на ІІ-му - Новоайдарська команда, ІІІ місце зайняла команда "Азовсталь" м. Маріуполь.
Переглядів: 984 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0