· RSS 24.04.2024, 11:25

Головна » 2016 » Червень » 2 » На 4-й сесії Новоайдарської районної ради сьомого скликання
На 4-й сесії Новоайдарської районної ради сьомого скликання

26 травня 2016 року відбулося четверте пленарне засідання чергової сесії районної ради сьомого скликання.

В роботі сесії взяли участь голова районної державної адміністрації Сергієнко В.В., заступник голови районної державної адміністрації Новікова Т.В., працівники апарату районної ради та районної державної адміністрації, представники громадськості та ЗМІ.
      Депутати заслухали інформацію начальника фінуправління райдержадміністрації Перової В.І. про виконання районного бюджету за 1 квартал 2016 року, розглянули питання відшкодування збитків за зруйнований внаслідок надзвичайної ситуації будинок Рижкиної Т.П. та низку кадрових питань, внесли зміни до:
      - районного бюджету 2016 року;
      - Програми організаційного і фінансового забезпечення відпочинку та оздоровлення дітей в Новоайдарському районі на 2016-2020 роки;
      - Програми економічного і соціального розвитку Новоайдарського району на 2016 р.;
      затвердили:
      - районну цільову програму "Репродуктивне здоров'я нації" на 2016-2018 роки;
      - положення про помічника-консультанта депутата районної ради;
      - план роботи Новоайдарської районної ради на ІІ півріччя 2016 року;
      - штатний розпис виконавчого апарату Новоайдарської районної ради;
      - технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що передаються в оренду гр. Мухіну А.В.;
      - Статути комунальних установ у новій редакції та інше.
      З розглянутих питань були ухвалені відповідні рішення.
      Результати поіменного голосування за рішення 4-ї сесії Новоайдарської районної ради сьомого скликання.

Переглядів: 816 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0