· RSS 20.04.2024, 02:58

Головна » 2011 » Липень » 19 » Апаратна нарада від 18.07.2011р.
Апаратна нарада від 18.07.2011р.
      18 липня 2011 року в районній державній адміністрації відбулася розширена апаратна нарада, яку провів голова райдержадміністрації М.О. Заходяченко. В нараді прийняли участь керівники підприємств, установ району, голови та секретарі селищної та сільських рад.
     На нараді були розглянуті питання:
      • про виконання дохідної частини районного бюджету за II квартал 2011 року;
      • реформування системи соціальних послуг для населення;
      • щодо виконання заходів безпеки в місцях масового відпочинку людей на водних об'єктах.
     З першого питання порядку денного доповідала начальник фінансового управління райдержадміністрації Перова В.І., яка зазначила, що загальне виконання бюджетів по доходах за перше півріччя 2011 року дорівнює 6414,1 тис. грн, що складає 102,3% до плану, затвердженого місцевими радами з урахуванням змін і 116,8% до аналогічного періоду минулого року. Протягом першого півріччя забезпечено виконання прийнятих зобов'язань по наповненню загального фонду бюджету за доходами селищним та сільським бюджетами. З тринадцяти джерел власних надходжень загального фонду план виконано по одинадцяти показниках, з них: податку на доходи фізичних осіб - 100,3%, платі за землю - 102,2%, збору за провадження деяких видів підприємницької діяльності - 143,8%. До доходної частини загального фонду районного бюджету (з урахуванням трансфертів) за перше півріччя 2011 року надійшло 23995,3 тис. грн, що на 3396,5 тис. грн більше аналогічного показнику 2010 року. До спеціального фонду районного бюджету станом на 01.07.2011р. надійшло 464 тис. грн. Наприкінці свого виступу, Перова В.І. зазначила, що 98,9% місцевого бюджету складає податок на доходи фізичних осіб.
     З питання реформування системи соціальних послуг для населення виступив начальник управління праці та соціального захисту населення Мякоткин І.В. В ході свого виступу, Ігор Вадимович доповів, що в Новоайдарському УПСЗН з 01.01.2009р. в рамках реалізації проекту "Удосконалення системи соціальної допомоги", з метою підвищення ефективності соціальної допомоги громадянам та спрощення процедури її надання, запроваджено єдину технологію прийому громадян. В новій Приймальні громадян дотримано всі вимоги щодо організації функціонально-постових секторів для отримання консультацій, очікування прийому, заповнення бланків заяви та декларації, конфіденційності проведення бесіди із заявниками. На сьогоднішній день, через єдину заяву розглядаються питання призначення практично всіх видів соціальної допомоги. За 2010 рік державну соціальну допомогу отримали 2929 особи, протягом першого півріччя 2011 року до управління за наданням державної соціальної допомоги звернулось 935 осіб.
     Головний спеціаліст з питань надзвичайних ситуацій райдержадміністрації Барков М.І. проінформував, що в районі налічується понад 20 ставків та водоймищ, які розташовані в кожному з населених пунктів району. В літній період майже всі водоймища використовуються як місця відпочинку, але жодне з них не має умов для безпечного перебування людей. З метою недопущення загибелі людей на воді 07.02.2011р. було проведено засідання комісії з питань ТЕБ та НС райдержадміністрації, на якій селищному та сільським головам були поставлені завдання проводити роз'яснювальну роботу серед людей та засоби масової інформації, заборонити продаж алкогольних напоїв та їх вживання поряд з водоймищами.
     За результатами апаратної наради головою райдержадміністрації надані протокольні доручення.

Переглядів: 1637 | Додав: admin | Рейтинг: 1.0/2