Новоайдарська районна рада Луганської області
Публічна інформація
Меню сайту

Категорії розділу
Регуляторна політика [60]

Пошук

Контакти
вул. Незалежності, буд 2,
смт. Новоайдар, Новоайдарський район,
Луганська область, 93500

e-mail: na-rada@ukr.net

телефон приймальні: (06445) 9-27-24

факс: (06445) 9-43-59

Статистика

· RSS 20.07.2024, 16:00

Головна » Файли » Регуляторна політика » Регуляторна політика

Проект рішення
[ Викачати з сервера (162.0 Kb) ] 22.10.2013, 16:11
ПРОЕКТ
НОВОАЙДАРСЬКА  РАЙОННА  РАДА
ЛУГАНСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ШОСТОГО СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ  № __/___

_____________ 2013 року
смт. Новоайдар

Про Порядок списання матеріальних цінностей,
що є спільною власністю територіальних громад сіл,
селищ Новоайдарського району 
Луганської області

      З метою встановлення єдиних вимог до порядку списання матеріальних цінностей, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ Новоайдарського району Луганської області, керуючись законами України "Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні", "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності", Типовою інструкцією про порядок списання майна бюджетних установ та відповідно  статті 43 та статті 60 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні",  районна рада   

ВИРІШИЛА:
      1. Затвердити Порядок списання матеріальних цінностей, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ Новоайдарського району Луганської області, що додається.
      2.  Внести зміни до рішення районної ради від 19.09.2013 №18/17 «Про списання, відчуження та безоплатну передачу майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ Новоайдарського району Луганської області» виклавши пункти 4, 5 у наступній редакції:
     «4. Кошти, які надійшли в результаті відчуження майна (шляхом його продажу), зараховуються до районного бюджету і спрямовуються на фінансування заходів, передбачених бюджетом розвитку».
     «5. Дія цього рішення не поширюється на майно, надане в концепцію, створене у зв'язку з виконанням умов концесійного договору або придбане за рахунок інвестицій, передбачених концесійним договором».
      3. Виконавчому апарату районної ради довести рішення до відома підприємств, організацій, установ, що перебувають в спільній власності територіальних громад сіл, селищ Новоайдарського району Луганської області.
      4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань місцевого самоврядування, регламенту, депутатської діяльності, етики, гласності, засобів масової інформації та комунальної власності.

Голова районної ради                                                                      О.В. Бабенко
Категорія: Регуляторна політика | Додав: admin
Переглядів: 1123 | Завантажень: 43 | Рейтинг: 1.0/1
Всього коментарів: 0
avatar
Copyright Новоайдарська райрада © 2024
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz