Новоайдарська районна рада Луганської області
Публічна інформація
Меню сайту

Категорії розділу
Регуляторна політика [60]

Пошук

Контакти
вул. Незалежності, буд 2,
смт. Новоайдар, Новоайдарський район,
Луганська область, 93500

e-mail: na-rada@ukr.net

телефон приймальні: (06445) 9-27-24

факс: (06445) 9-43-59

Статистика

· RSS 14.07.2024, 22:30

Головна » Файли » Регуляторна політика » Регуляторна політика

Проект рішення
17.04.2013, 15:48

Проект
НОВОАЙДАРСЬКА  РАЙОННА  РАДА
ЛУГАНСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ШОСТОГО СКЛИКАННЯ

________________  сесія

РІШЕННЯ  №   /


_____________ 2013 року
смт. Новоайдар

Про списання, відчуження та безоплатну передачу майна
спільної власності 
територіальних громад сіл, селищ 
Новоайдарського району Луганської області

      З метою встановлення єдиних вимог до списання, відчуження та безоплатної передачі майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ Новоайдарського району, керуючись п.п. 19, 20 ч.1 ст.43, ч. ч. 6, 10 ст.47, ч.ч. 4 - 6 ст.60, п.10 розділу V Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  районна рада 

ВИРІШИЛА: 

      1. Затвердити Порядок відчуження майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ Новоайдарського району Луганської області (додається).
      2. Надати голові Новоайдарської районної ради повноваження щодо погодження зміни умов повторного продажу майна на аукціоні (біржі), включаючи зменшення початкової вартості, але не більш як на 30 відсотків, припинення аукціону та відкликання  майна у разі недодержання вимог Порядку відчуження майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ  Новоайдарського району Луганської області.
      3. Уповноважити заступника голови районної ради погоджувати висновки про вартість майна, що пропонується до відчуження.
      4. Доручити постійній комісії Новоайдарської районної ради з питань місцевого самоврядування, регламенту, депутатської діяльності, етики, гласності, засобів масової інформації та комунальної власності:
      4.1. Розглядати комплекти документів щодо списання майна спільної власності територіальних громад сіл, селища Новоайдарського району, що знаходяться в управлінні Новоайдарської районної  ради, яким є об'єкти незавершеного будівництва (незавершені капітальні інвестиції в необоротні матеріальні активи), матеріальні активи, що відповідно до законодавства визнаються основними фондами (засобами) (далі – майно), які надані з дотриманням вимог, визначених у  додатку 1 до цього рішення та надавати відповідні рекомендації.
      4.2. Погоджувати акти про списання:
      - майна, первісна (переоцінена) вартість якого становить менш, або дорівнює 10 тис. гривень, що обліковується на балансах комунальних підприємств;
      - інших необоротних матеріальних активів та запасів, що обліковуються на балансах бюджетних установ, закладів, організацій (далі - бюджетні установи).
      5. Встановити, що:
      5.1. Надання згоди на списання майна бюджетних установ здійснюється за рішенням Новоайдарської районної ради на підставі рекомендацій постійної комісії Новоайдарської районної з питань місцевого самоврядування, регламенту, депутатської діяльності, етики, гласності, засобів масової інформації та комунальної власності і клопотання управління райдержадміністрації, якому надані окремі повноваження з управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селища Новоайдарського району.
      5.2. Надання згоди на списання майна комунальних підприємств, первісна (переоцінена) вартість якого становить більш 10 тис. гривень, здійснюється за рішенням Новоайдарської районної ради на підставі рекомендацій постійної комісії Новоайдарської районної ради з питань місцевого самоврядування, регламенту, депутатської діяльності, етики, гласності, засобів масової інформації та комунальної власності.
      5.3. Списання інших необоротних матеріальних активів та запасів бюджетних установ здійснюється відповідно до постанови КМУ від 08.11.2007 № 1314 «Про затвердження  Порядку списання об’єктів державної власності» за наявності актів про списання майна, погоджених постійною комісією Новоайдарської районної ради з питань місцевого самоврядування, регламенту, депутатської діяльності, етики, гласності, засобів масової інформації та комунальної власності.
      5.4. Списання майна комунального підприємства, первісна (переоцінена) вартість якого становить менше, або дорівнює 10 тис. гривень, здійснюється за рішенням керівника підприємства в порядку, визначеному постановою Кабінету Міністрів України від 08.11.2007 №1314 «Про затвердження Порядку списання об’єктів державної власності», яка застосовується в частині, що не суперечить Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та іншим законам України, що регулюють діяльність місцевого самоврядування, за наявності актів про списання майна, погоджених  постійною комісією Новоайдарської районної ради з питань місцевого самоврядування, регламенту, депутатської діяльності, етики, гласності, засобів масової інформації та комунальної власності. Списання інших необоротних матеріальних активів комунальних підприємств здійснюється відповідно до Наказу Міністерства фінансів України від 27.04.2000 № 92  "Про затвердження Положення (стандарту) бухгалтерського обліку 7 "Основні засоби".
      5.5.  Кошти, які надійшли в результаті відчуження майна (шляхом його продажу), зараховуються до районного бюджету і спрямовуються на фінансування заходів, передбачених бюджетом розвитку.
      Кошти, які надійшли в результаті списання майна – залишаються в розпорядженні комунальних підприємств та бюджетних установ, крім випадків, коли підприємствами та установами отримані кошти від  зданих у вигляді брухту дорогоцінних металів і дорогоцінного каміння, отриманих після демонтажу та розбирання майна.
      В цьому разі 80 відсотків коштів, отриманих підприємствами та установами, що утримуються за рахунок районного бюджету, за здані у вигляді брухту і відходів золото, платину, метали платинової групи, дорогоцінне каміння, і 50 відсотків коштів, отриманих цими підприємствами та установами за здане у вигляді брухту і відходів срібло, підлягають перерахуванню до загального фонду районного бюджету.
      5.6. Безоплатна передача майна та інших необоротних матеріальних активів  з  балансу на баланс підприємств, бюджетних установ спільної власності територіальних громад сіл, селища Новоайдарського району здійснюється на підставі рішення Новоайдарської районної ради. Відповідне рішення Новоайдарської районної ради приймається на підставі звернення бюджетних установ та комунальних підприємств за умови надання документів згідно з переліком, вказаним у додатку 2 до цього рішення.
      5.7. Дія цього рішення не поширюється на майно, надане в концесію, створене у зв’язку з виконанням умов концесійного договору або придбане за рахунок інвестицій, передбачених концесійним договором.
      6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань місцевого самоврядування, регламенту, депутатської діяльності, етики, гласності, засобів масової інформації та  комунальної власності.

Голова районної ради                                                                      О.В. Бабенко
Категорія: Регуляторна політика | Додав: admin
Переглядів: 983 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 1.0/2
Всього коментарів: 0
avatar
Copyright Новоайдарська райрада © 2024
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz