Новоайдарська районна рада Луганської області
Публічна інформація
Меню сайту

Категорії розділу
Регуляторна політика [60]

Пошук

Контакти
вул. Незалежності, буд 2,
смт. Новоайдар, Новоайдарський район,
Луганська область, 93500

e-mail: na-rada@ukr.net

телефон приймальні: (06445) 9-27-24

факс: (06445) 9-43-59

Статистика

· RSS 18.07.2024, 05:10

Головна » Файли » Регуляторна політика » Регуляторна політика

Пояснювальна записка до розпорядження "Про затвердження Положення про центр надання адміністративних послуг при Новоайдарській РДА"
11.09.2014, 15:19

Пояснювальна записка
до розпорядження голови Новоайдарької райдержадміністрації
«Про затвердження Положення про центр надання адміністративних послуг при Новоайдарській районній державній адміністрації»

1. Обгрунтування необхідності прийняття розпорядження.

      Розроблення розпорядження обумовлено необхідністю спрощення процедури отримання адміністративних послуг та поліпшення якості їх надання.

2. Мета і шляхи її досягнення
      Основною метою прийняття проекту розпорядження є забезпечення рівного захисту прав суб’єктів звернення – фізичних осіб, юридичних осіб, які звернулися за отриманням адміністративних послуг, ефективного функціонування Центру надання адміністративних послуг через адміністратора шляхом його взаємодії із суб’єктами надання адміністративних послуг.

3. Правові аспекти

      Нормативно-правову базу у даній сфері правового регулювання складають:
      Закон України від 06.09.2012 № 5203-VI «Про адміністративні послуги»,
      Закон України від 06.09.2005 № 2806-IV «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності», Закон України від 19.05.2011 № 3392-УІ «Про перелік документів дозвільного характеру у сфері господарської діяльності», постанови Кабінету Міністрів України від 20 лютого 2013 року № 118 «Про затвердження Примірного положення про центр надання адміністративних послуг».

4. Фінансово-економічне обґрунтування

      Виконання розпорядження не потребує додаткових матеріальних та інших витрат.

5. Позиції заінтересованих органів

      Прийняття даного розпорядження сприяє створенню доступних та зручних умов для реалізації та захисту прав, свобод і законних інтересів фізичних та юридичних осіб щодо отримання адміністративних послуг, запобігання проявам корупції під час надання адміністративних послуг. Проект узгоджено з структурними підрозділами райдержадміністрації. Проект розпорядження направляється на погодження Державній службі України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва.

6. Громадське обговорення

      Зазначений проект розпорядження та аналіз регуляторного впливу опубліковано 10.09.2014 на веб-сайті Новоайдарської районної ради http://naydar-rada.at.ua/ розділ «Публічна інформація», категорія розділу «Регуляторна політика» з метою отримання  зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань.

7. Регіональний аспект.

      Проект розпорядження стосується питань розвитку району і не зачіпає інтереси органів місцевого самоврядування.

8. Прогноз результатів.

      Прийняття цього розпорядження дасть змогу забезпечити порядок функціонування роботи Центру надання адміністративних послуг стосовно надання адміністративних послуг.

Завідувач сектору «Центр надання адміністративних
послуг» - державний адміністратор райдержадміністрації                                                                    Н.Г. Бойко

Категорія: Регуляторна політика | Додав: admin
Переглядів: 1054 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 1.0/1
Всього коментарів: 0
avatar
Copyright Новоайдарська райрада © 2024
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz