· RSS 28.03.2024, 14:03

Головна » 2015 » Серпень » 12 » Про затвердження на території Олексіївської сільської ради ставок земельного податку

ОЛЕКСІЇВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
НОВОАЙДАРСЬКОГО РАЙОНУ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
СОРОК ЧЕТВЕРТА СЕСІЯ ШОСТОГО СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ  № 44/6

09 липня 2015 року
с. Олексіївка

Про затвердження на території Олексіївської сільської ради ставок земельного податку

У зв’язку із внесенням змін до Податкового кодексу України Законом України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законів України щодо податкової реформи» від 28.12.2014 р. за № 71-VIII, з метою забезпечення надходжень та видатків сільського бюджету, його збалансованості, керуючись ст. ст. 143, 144 Конституції України, ст. ст. 7, 10, 12, 14, 269-290 Податкового кодексу України, ст. ст. 26, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Олексіївська сільська рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити положення про податок за земельні ділянки на території Олексіївської сільської ради Новоайдарського району Луганської області (додаток 1).
      2. Встановити ставки податку за земельні ділянки на території Олексіївської сільської ради на 2016 рік:
      2.1. Для земельних ділянок, зайнятими житловим фондом, автостоянками для зберігання особистих транспортних засобів громадян, які використовуються без отримання прибутку, гаражно-будівельними та садівницькими товариствами, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), для індивідуального дачного будівництва, для будівництва індивідуальних гаражів, для потреб сільськогосподарського виробництва – 0,03 відсотка від нормативної грошової оцінки.
      2.2. Для сільськогосподарських угідь у розмірі 0,1 відсотка від їх нормативної грошової оцінки.
      2.3.  Для земель, нормативну грошову оцінку яких проведено та які перебувають у постійному користуванні суб’єктів господарювання (крім державної та комунальної форми власності) у розмірі  у розмірі 1 відсотка від їх нормативної грошової оцінки.
      2.4. Для земельних ділянок, нормативну грошову оцінку яких проведено та які перебувають у постійному користуванні органів державної та комунальної форми власності у розмірі 1  відсотка від їх нормативної грошової оцінки.
      3. Встановити ставку податку за земельні ділянки, розташовані за межами населених пунктів, нормативну грошову оцінку яких не проведено, у розмірі 5 відсотків від нормативної грошової оцінки одиниці площі ріллі по області.
      4. Дане рішення оприлюднити в установленому законодавством України порядку.
      5. Рішення набирає чинності з дня його офіційного оприлюднення та вводиться в дію з 01.01.2016 року.
      6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань економіки та соціального  розвитку села, бюджету, фінансів, освіти, охорони здоров’я, культури, сім’ї та молоді.

В.о. сільського голови, секретар сільської ради                                                     Т.І. Стрижобик

Переглядів: 882 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0