· RSS 28.03.2024, 21:28

Головна » 2013 » Квітень » 10 » Газета "Искорка" Новоайдарської школи-гімназії - номінант Міжнародного конкурсу шкільних медіа!
      Газета "Искорка" Новоайдарської школи-гімназії увійшла до числа номінантів XVI Міжнародного конкурсу шкільних медіа, про це повідомила Секретар національної спілки журналістів України, директор Коледжу преси та телебачення, Президент Міжнародного конкурсу шкільних медіа О. Головченко. Представники газети запрошені взяти участь в урочистій церемонії нагородження переможців конкурсу та П'ятому Всеукраїнському зльоті юнкорів, які відбудуться у м. Миколаєві 25-27 квітня 2013 року. Під час перебування на делегатів чекають майстер-класи, прес-конференції, зустрічі з цікавими людьми, з журналістами та фахівцями в області медіа. Також, представники шкільної газети "Искорка" включені у склад делегації юнкорів, які зустрічатимуться із Президентом України В.Ф. Януковичем 29 квітня 2013 року в м. Києві.

Переглядів: 996 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0