· RSS 25.04.2024, 16:33

Головна » 2011 » Листопад » 29 » ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ НОВОАЙДАРСЬКОГО РАЙОНУ !
ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ НОВОАЙДАРСЬКОГО РАЙОНУ !
          Всеукраїнська молодіжна громадська організація "Спілка молодих державних службовців України" за підтримки Державної служби молоді і спорту, Національного агентства України з питань державної служби, Національної академії державного управління при Президентові України оголошує Всеукраїнський конкурс науково-практичних робіт серед молоді "Державотворення, державне управління та місцевий розвиток України".

Конкурс спрямований на підтримку обдарованої молоді, виявлення й розвиток творчих здібностей і стимулювання творчого самовдосконалення особистості, формування актиіної та свідомої позиції молоді щодо різних аспектів духовного, соціально-економічного, політичного й культурного життя суспільства, підвищення інтересу молоді до поглибленого вивчення проблем державотворення, державного управління та місцевого розвитку України, активізацію молоді до участі у державотворчих процесах.
       У конкурсі можуть брати участь молоді люди віком від 20 до 35 років.

На конкурс приймаються роботи за напрямами:
      - система належного врядування (good governance) у державному управлінні;
      - адміністративна реформа, як крок до створення успішних громад;
      - здоровий спосіб життя в молодіжному середовищі;
      - патріотичне виховання молоді: моделі реалізації.

Робота, що подається на конкурс повинна бути написана в програмі WORD  шрифтом 14 та інтервалом 1,5. Обсяг роботи до 14 сторінок. В ній повинно бути зазначено: один з вищевказаних напрямів, назва роботи, чітко поставлені та за підсумками розкриті мета та завдання, шляхи вирішення або покращення зазначених проблем. До роботи додаються відомості учасника, а саме: прізвище, ім'я, по-батькові; рік народження; місце роботи, навчання, громадська організація.
     Конкурсні роботи приймаються до 12.00 години 6 грудня 2011 року на адресу електронної пошти: uvcsu@ukr.net (в темі листа зазначити "На творчий конкурс"). Конкурсною комісією буде визначено авторів, чиї роботи заслуховуватимуться на фінальній конференції, яка відбудеться 9-10 грудня 2011 року у місті Кіровоград. Переможці конкурсу визначатимуться за кожним напрямом та нагороджуватимуться заохочувальними призами.
       Проживання та харчування на фінальній конференції за рахунок організаторів.

Контактна інформація:
Укріїна, 04119, м. Київ, вул. Мельникова, 83-а