· RSS 28.03.2024, 23:52

Головна » 2011 » Травень » 24 » Засідання розширеної апаратної наради
Засідання розширеної апаратної наради
      23.05.2011р. в залі засідань Новоайдарської райдержадміністрації відбулася апаратна нарада за участю голови районної ради Бабенко О.В., голови райдержадміністрації Заходяченко М.О., селищного та сільських голів, керівників підприємств і організацій району.
      В ході апаратної наради буди обговорені питання:
      1. Про виконання протокольних доручень голови райдержадміністрації:
          - про стан справ протипожежної безпеки на території селищної та сільських рад;
          - про організацію добровільних пожежних дружин при селищній, сільських радах та фермерських господарствах всіх форм власності.
      2. Про організацію проведення оплачуваних громадських робіт у 2011 році і бронювання робочих місць на поточний рік для працевлаштування осіб, які потребують соціального захисту.
      3. Про порядок інформаційно-комунікаційної взаємодії райдержадміністрації, установ та організацій району в контексті реалізації соціально-економічних реформ на території Новоайдарського району в 2011 році.

Переглядів: 1002 | Додав: admin | Рейтинг: 1.0/1