· RSS 24.04.2024, 05:02

Головна » 2012 » Травень » 31 » Вивчаємо досвід громади с.Калинове Попаснянського району
Вивчаємо досвід громади с.Калинове Попаснянського району

24.05.2012 делегація з представників голів сільських рад та громадських організацій територій с.Штормове, Денежникове,  Бахмутівка,  Гречишкине, а також начальника управління економіки Новоайдарської райдержадміністрації в рамках Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду-II» (реплікація) відвідали громаду с.Калинове Попаснянського району з метою вивчення досвіду роботи щодо реалізації вищевказаного проекту та залучення Міжнародної технічної допомоги інших донорів, адже обмін досвідом  сприяє навчанню та стимулює до покращення роботи.

Керівник громадської організації «Добробут» та її бухгалтер люб'язно розповіли про діяльність Калинівського селищного ресурсного центру, роботу своєї громадської організації, поділилися досвідом щодо залучення Міжнародної технічної допомоги.
Протягом візиту велась жвава розмова щодо проведеної роботи, показані об'єкти інфраструктури, які на сьогоднішній день відновлені протягом останніх років завдяки коштам ЄС/ПРООН, інших Міжнародних донорів та коштів населення.

Фотоальбом  можна подивитися на сторінці в FACEBOOK «Ресурсний центр Новоайдарського району».

Переглядів: 1172 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0