· RSS 26.04.2024, 20:03

Головна » 2018 » Лютий » 5 » Відбулася позачергова 16 сесія районної ради
Відбулася позачергова 16 сесія районної ради

2 лютого 2018 року відбулося шістнадцяте пленарне засідання чергової сесії районної ради сьомого скликання, яке провів в.о. голови, заступник голови районної ради Перов О.В.

В роботі сесії взяли участь голова районної державної адміністрації Сергієнко В.В., працівники апарату районної ради та районної державної адміністрації, голова селищної ради, представники громадськості та ЗМІ.

В ході засідання депутати ухвалили рішення щодо звільнення головного лікаря Новоайдарського РТМО Ніни Іванівни Торби, та ряду інших питань стосовно життєдіяльності району.

Наприкінці пленарного засідання відбулося обрання голови Новоайдарської районної ради. Депутатами районної ради було висунуто дві кандидатури на посаду голови районної ради: Коробка Олена Олександрівна та Макогон Віктор Васильович. Шляхом таємного голосування головою Новоайдарської районної ради сьомого скликання обрано Макогона Віктора Васильовича.

З усіх розглянутих питань сесія ухвалила відповідні рішення.

Результати поіменного голосування за рішення шістнадцятої сесії.

Переглядів: 889 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0