· RSS 26.04.2024, 12:16

Головна » 2012 » Травень » 28 » Свято останнього дзвоника у Вовкодаєвській ЗОШ
Свято останнього дзвоника у Вовкодаєвській ЗОШ
      Заступник голови районної ради А.Г. Глайборода взяв участь у святі останнього дзвоника у Вовкодаєвській загальноосвітній школі та привітав школярів, педагогів і батьків з успішним завершенням навчального року.
      Несприятливі погодні умови завадили проведенню свята на площі біля школи, тому воно відбувалось в приміщенні.
      Директор школи В.В. Мордасова поздоровила учнів зі святом та вручила кращим з них Почесні Грамоти. П'ять випускників-дев'ятикласників, які залишають школу, символічно випустили до неба голубів.
      Їх вітали учні інших класів і особливо вихованці-дошкільнята, які з минулого року стали відвідувати школу по програмі дошкільної освіти. Тут їм створені всі умови для занять та харчування.
      Батьки випускників вручили своїм дітям хліб і сіль, дали свої батьківські настанови.
      З хвилюванням звернулась до випускників їх перша вчителька та класний керівник.
      Звичайно, свято не обійшлось без танців, співів, подарунків, квітів. Воно надовго запам'ятається школярам, педагогам, батькам та гостям. У дев'ятикласників попереду ще іспити, а 1 червня в сільському Будинку культури традиційно відбудеться святковий випускний бал, який стане святом для всього села.
Переглядів: 1006 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0