· RSS 26.04.2024, 21:00

Головна » 2011 » Листопад » 21 » Святкування Дня працівників сільського господарства в Новоайдарі
Святкування Дня працівників сільського господарства в Новоайдарі
      18 листопада в районному Будинку культури відбувся урочистий захід, присвячений Дню працівників сільського господарства.
      На захід були запрошені керівники та передовики сільськогосподарських підприємств Новоайдарського району, ветерани сільськогосподарської праці, люди, які присвятили своє життя розвитку сільського господарства в регіоні.
      З веселої святкової театралізованої ярмарки почалися урочисті збори громадськості району.
      Трудівників села з професійним святом привітали керівник районної організації Партії регіонів, голова Новоайдарської районної ради О.В. Бабенко та перший заступник голови Новоайдарської райдержадміністрації В.В. Козловський. Від хліборобів району керівникам був вручений коровай.

У святковій обстановці відбулося нагородження кращих працівників сільськогосподарської галузі Новоайдарського району. Великій групі передовиків сільського господарства були вручені Почесні грамоти районної ради та районної державної адміністрації, а керівникам ТОВ "Сфера" О.А. Огаркову та КФГ "Айдар-Овоч" А.Л. Павлову - грамоти обласного управління АПК та обкому профспілок працівників сільського господарства.

Для всіх присутніх силами учасників творчих колективів Новоайдарського району був даний великий святковий концерт.

Переглядів: 1257 | Додав: admin | Рейтинг: 1.0/1