· RSS 20.05.2019, 05:39

Головна » 2019 » Квітень » 25 » Сміття в лісі не росте
Сміття в лісі не росте

Приїжджаєш на природу, мрієш доторкнутися до прекрасного, а там сміття. На улюбленій галявині – розкидані пляшки та пакети, а у ярі – стихійне сміттєзвалище.

Ще 40 років тому проблема сміття в Україні не була такою гострою. По-перше, через те що не було пластикової упаковки, по-друге, усе що продавалося — було у склі, чи папері, чи залізі. За останні 30 років споживання продукції у штучній упаковці зросло у десятки разів. Пластикова та поліетиленова продукція розкладеться через сотні років.

Пам’ятайте, що згідно ст. 73 Кодексу України про адміністративні правопорушення “Засмічення лісів відходами ” передбачено накладення штрафу на громадян від двадцяти п’яти до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб - від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Згідно ст. 52 Кодексу України про адміністративні правопорушення “Псування і забруднення сільськогосподарських та інших земель” передбачено накладення штрафу на громадян від двадцяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб, громадян - суб'єктів підприємницької діяльності - від п'ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Поважне, бережливе ставлення до природи – одне з правил поведінки цивілізованої і культурної людини.

«Новоайдарське бюро правової допомоги»

Старобільського МЦ з надання БВПД

Переглядів: 64 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0