· RSS 25.09.2018, 18:23

Головна » 2012 » Січень » 13 » Пройшли сесії селищної та сільських рад Новоайдарського району з утвердження бюджету на 2012 рік
      Після затвердження бюджету на восьмій сесії районної ради, яка відбулася 30 грудня 2011 року, з 11 по 13 січня 2012 року пройшов тур сесій селищної та сільських рад, на яких затверджувалися бюджети на поточний рік.
      Особливістю цих бюджетів є те, що не менш як 40% коштів буде направлено на вирішення соціальних питань населених пунктів громад.
      З цією ж метою на сесіях також обговорювалися питання щодо укладання договорів з сільськогосподарськими товаровиробниками та підприємствами, розташованими на територіях місцевих рад для залучення їх до вирішення соціальних проблем.
      В роботі сесій взяли участь депутати районної ради, закріплені за радами, відповідальні працівники ради та районної державної адміністрації.
Переглядів: 326 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0