· RSS 17.04.2024, 00:59

Головна » 2014 » Грудень » 15 » Проект рішення "Про затвердження Порядку проведення конкурсу на право оренди майна..."

НОВОАЙДАРСЬКА РАЙОННА РАДА
ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
шостого скликання
РІШЕННЯ №

2014 року
смт. Новоайдар

Про затвердження Порядку проведення конкурсу
на право оренди майна, що знаходяться у спільній
власності територіальних громад сіл, селищ, міста
Новоайдарської районної ради Луганської області

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  Законом України «Про оренду державного та комунального майна», Цивільним та Господарським кодексами України, Законом України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити Порядок  проведення конкурсу на право оренди майна, що знаходиться у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міста Новоайдарського району Луганської області (додається).

2. Виконавчому апарату Новоайдарської районної ради Луганської області:

2.1. Відповідно до вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» та Методики відстеження результативності регуляторного акту, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 11.03.2004 №308, здійснювати відстеження результативності регуляторного впливу даного рішення, за результатами якого надавати голові Новоайдарської районної ради Луганської області для підпису відповідні звіти про відстеження результативності регуляторного впливу;

2.2. Здійснювати інші необхідні заходи, пов’язані з прийняттям даного рішення, в тому числі щодо виконання Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності».

3. У десятиденний термін з моменту прийняття даного рішення  забезпечити його опублікування у виданні Новоайдарської районної ради «Вестник Новоайдарщины» та на офіційному сайті Новоайдарської районної ради.

4. Дане рішення набирає чинності з моменту його опублікування у виданні «Вестник Новоайдарщины» та на офіційному сайті Новоайдарської районної ради.

5. Рішення Новоайдарської районної ради Луганської області від 23 березня 2009 року №27/14 «Про оренду комунального майна спільної власності територіальних громад Новоайдарського району» вважати таким, що втратило чинність.

6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну  комісію районної ради з питань місцевого самоврядування, регламенту, депутатської діяльності, етики, гласності, засобів масової інформації та  комунальної   власності.

В.о., заступник голови
районної ради                                                                       А.Г.Глайборода

Переглядів: 838 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0