· RSS 29.03.2024, 15:44

Головна » 2016 » Листопад » 9 » Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту
Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту

Виконавчий апарат Новоайдарської районної ради повідомляє про оприлюднення проекту регуляторного акту «Про затвердження Положення про порядок управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Новоайдарського району Луганської області».
      Відповідно до вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики», не пізніше п’яти робочих днів з дня оприлюднення цього повідомлення оприлюднити на офіційному сайті Новоайдарської районної ради na-rada@ukr.net зазначений проект регуляторного акту та базовий звіт проекту регуляторного акту, встановивши строк, протягом якого від фізичних осіб, їх об’єднань приймаються  зауваження та пропозиції, в один місяць з дня оприлюднення проекту вказаного регуляторного акту та базового звіту. Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються у письмовому  вигляді у виконавчому апараті Новоайдарської районної ради за адресою: 93500 смт. Новоайдар, вул. Незалежності,2, телефон 9-42-23.

Переглядів: 783 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0