· RSS 20.04.2024, 00:44

Головна » 2012 » Травень » 18 » Покликання - дарувати радість людям
Покликання - дарувати радість людям
      У прекрасній, зігрітий сонячними променями день, 16 травня, відзначили своє професійне свято працівники культури та майстри народного мистецтва. Їх професія - надзвичайно цікава,  а головний її сенс полягає в тому, щоб дарувати людям радість.
      Присутніх в районному Будинку культури працівників культури та аматорів народної творчості тепло і сердечно привітав заступник голови районної ради А.Г. Глайборода. Анатолій Григорійович відзначив важливість і необхідність праці культпрацівників. Адже часто установи культури на селі - єдиний острівець духовності для сільських жителів, де вони можуть відпочити душею, відволіктися від повсякденних турбот.
      Завдання районної влади, сказав А.Г. Глайборода, -  допомогти зі зміцненням матеріальної бази сільських будинків культури, клубів, бібліотек, і це завдання поступово вирішується. На закінчення свого виступу Анатолій Григорійович побажав усім, хто трудиться на ниві культури району, щастя, здоров'я, творчих успіхів і натхнення.
      Начальник відділу у справах сім'ї, молоді та спорту райдержадміністрації Т.М. Кригіна приєдналася до теплих слів привітань А.Г. Глайбороди і з гордістю поділилася радісною інформацією: на обласному конкурсі "Родинні скарби Луганщини", який 15 травня проходив в м. Луганську, сім'я Лазаревих (с. Михайлюки) зайняла І місце в номінації "Оригінальний жанр"! А сім'я Романенко (с. Гречишкине) - ІІІ місце в номінації "Декоративно-прикладне мистецтво"!

Глядачі від душі привітали талановиті родини із заслуженою перемогою!
      Нагородження - один з найурочистіших моментів заходу. Грамортою управління культури і туризму облдержадміністрації нагороджена провідний методист районної бібліотеки І.Д. Косова. Грамоти районної ради та райдержадміністрації вручені директору районного Дому культури О.І. Тиханову, директору районної бібліотеки В.Г. Кузнєцовій, народному майстру Луганщини О.І. Романенко, директору Айдар-Миколаївського клубу-бібліотеки З.М. Дегтяр, костюмерові районного Дому культури В.Г. Хабецькій, бібліотекарю Дмитрівської сільської бібліотеки І.Г. Кравченко, художньому керівнику Штормівського сільського Дому культури, керівнику ансамблю "Паняночки" О.А. Сотніковій, бібліотекарю Новоохтирської бібліотеки Л.Г. Костоглод, учасникам художньої самодіяльності районного Дому культури Максиму Кішкінову і Сергію Антонову, бібліотекарю Співаківської бібліотеки Н.М. Антоновій.

Директор районного краєзнавчого музею Г.К. Божкова привітала з професійним святом не тільки культпрацівників району, а й працівників музеїв, які відзначають своє свято 18 травня. Ганна Костянтинівна під бурхливі оплески глядачів вручила "Подяки" від директора музею Івана Гончара - Петра Гончара майстриням, які взяли участь в акції "Печу - печу хлібчик": В.П. Черкашиній, Л.І. Філатовій, А.А. Сорокіной, А.І. Дубовой, Л.А. Шаповаловій, В.С. Шаповаловій.

Святкову атмосферу, що склалася в цей чудовий день, підтримав яскравий концерт. Своїми танцювальними і вокальними талантами щедро поділилися О.Рубан, Ю. Крохмальова, М. Кішкінов, А. Логвінова, В. Гречишкін, М. Клімова.
Переглядів: 1352 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0