· RSS 23.04.2024, 12:42

Головна » 2018 » Лютий » 15 » Новосілля «Вісник Новоайдарщини»
Новосілля «Вісник Новоайдарщини»

Редакція газети «Вісник Новоайдарщини» переїхала у нове приміщення за адресою смт. Новоайдар, провулок Незалежності, 2. Сьогодні відбулося урочисте відкриття приміщення з перерізанням стрічки та подарунками новосельцям.

На відкритті були присутні голова Новоайдарської районної державної адміністрації Сергієнко Віктор Валентинович, голова Новоайдарської районної ради Макогон Віктор Васильович, заступник голови Новоайдарської районної ради Перов Олександр Вікторович, заступник голови районної державної адміністрації Новикова Тетяна Володимирівна, депутат Новоайдарської районної ради, директор КЗ «Новоайдарська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів» Бірюкова Ганна Олексіївна, депутат Новоайдарської районної ради, директор ТОВ «Айдарстройсервіс» Сороковенко Олександр Павлович.

Переглядів: 964 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0