· RSS 29.03.2024, 14:51

Головна » 2019 » Грудень » 24 » Нові правила в перевезенні дітей
Нові правила в перевезенні дітей

Не так давно, а саме 20 листопада 2019 року вступив в дію Закон України «Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо встановлення відповідальності за порушення правил перевезення дітей», яким запроваджується адміністративна відповідальність за порушення правил перевезення дітей: водія штрафуватимуть на суму у розмірі 30 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, тобто 510 гривень. У разі повторного порушення штраф сягатиме 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, тобто 850 гривень.

Самі ж правила перевезення дітей не змінилися: ПДР забороняють перевозити дітей зростом менше 145 см, або які не досягли 12-річного віку без використання спеціальних засобів, які дають змогу пристебнути дитину за допомогою ременів безпеки, передбачених конструкцією цього транспортного засобу. Під "спеціальними засобами" слід розуміти дитячі автолюльки, автокрісла, бустери або стяжки ременів безпеки, котрі слід використовувати згідно з інструкцією до них та автомобіля, а також з урахуванням зросту, віку та ваги дитини.

Також таких дітей не можна перевозити на задньому сидінні мотоцикла та мопеда. Окрім цього, заборонено перевозити дітей, які не досягли 16-річного віку у кузові будь-якого вантажного автомобіля, та здійснювати перевезення організованих груп дітей у темну пору доби.

Якщо у вас виникли запитання або потрібна консультація юриста, звертайтесь до «Новоайдарського бюро правової допомоги» Старобільського МЦ з надання БВПД за т.095-60-30-913.

Переглядів: 618 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0