· RSS 19.04.2024, 11:34

Головна » 2020 » Червень » 12 » На Луганщині СБУ виявила броньовану розвідувальну машину, що належала ватажку бойовиків

Служба безпеки України виявила у Лисичанську військову техніку, яку терористи так званої «ЛНР» у 2014 році використовували для чергування на блокпостах бойовиків і патрулювання.

За оперативною інформацією, броньована розвідувальна дозорна машина належала одному з ватажків незаконних збройних формувань, який  раніше придбав її через місцеву громадську організацію нібито для зведення пам’ятника. Після визволення Лисичанська від терористів власник техніки втік на тимчасово окуповану територію, а броньовану машину приховав на майданчику на околиці міста.

Дані матеріали долучено до відкритого кримінального провадження за ч. 3 ст. 258 (терористичний акт, що спричинив загибель людей) Кримінального кодексу України. Броньовану машину вилучено як речовий доказ.

Фігуранта справи оголошено у загальнодержавний розшук.

Виявлення та вилучення військової техніки проводилось спільно із Луганським зональним відділом військової служби правопорядку під процесуальним керівництвом прокуратури Луганської області.

Пресслужба 3 управління ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях

Переглядів: 498 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0