Новоайдарська районна рада Луганської області
Меню сайту

Пошук

Погода
Новоайдар

Архів записів

Корисні посилання

Статистика

· RSS 18.09.2019, 22:56

Головна » 2014 » Січень » 14 » "Ми всі - нащадки Кобзаря"
17:45
"Ми всі - нащадки Кобзаря"
      Указом Президента України В.Ф. Януковича від 11.04.2012р. № 257 2014 рік в Україні  оголошений роком Тараса Шевченка.
      Саме в нинішньому році відзначається 200-річний ювілей з дня народження видатного сина українського народу Тараса Григоровича Шевченка.
      14 січня Новоайдарська районна бібліотека відкрила цикл святкових заходів, присвячених 200-річчю з дня народження Тараса Григоровича Шевченка, в яких прийняли участь заступник голови районної ради Глайборода А.Г. та заступник голови райдержадміністрації Новікова Т.В.
      А.Г. Глайборода привітав усіх присутніх на святковому заході з нагоди 200-річчя Великого українського Кобзаря та зачитав уривок з вірша Т.Г. Шевченка "І мертвим, і живим, і ненародженним землякам моїм, в Україні і не в Україні моє дружнєє посланіє".
      До уваги гостей були представлені деякі сторінки життя та творчості письменника, прозвучали уривки творів Кобзаря, продемонстровані відеоролики пісень, покладених на вірші поета «Реве та стогне Дніпр широкий» та «Заповіт», а також огляд нової літератури про Великого Кобзаря, що надійшла в районну бібліотеку в рамках державної програми «Українська книга».

      Святкові заходи продовжувались в районному краєзнавчому музеї, де організована виставка малюнків учнів шкіл району на тему "Нащадки Кобзаря". 
 
     Як відзначила директор музею Г.К. Божкова, велика частина художніх робіт учнів (близько 50) була представлена на виставці в Луганському обласному художньому музеї, фахівці якого висловили схвальні відгуки.
      Заходи, присвячені святкуванню 200-річчя Т.Г. Шевченка в районі, продовжуються.
Переглядів: 750 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Copyright Новоайдарська райрада © 2019
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz