· RSS 24.04.2024, 21:35

Головна » 2020 » Квітень » 23 » Інформація про рішення конкурсної комісії з проведення конкурсного відбору
Інформація про рішення конкурсної комісії з проведення конкурсного відбору

Інформація

про рішення конкурсної комісії з проведення конкурсного відбору на заміщення вакантної посади генерального директора КНП «Новоайдарська багатопрофільна лікарня»

21 квітня 2020 року в смт.Новоайдар в малій залі засідань Новоайдарської районної ради Луганської області в 9.00 год. відбулося перше засідання  конкурсної комісії зпроведення конкурсного відбору на заміщення вакантної посади генерального директора КНП «Новоайдарська багатопрофільна лікарня».

На порядок денний вище зазначеної комісії були винесені наступні питання:

1. Про затвердження вимог до претендентів з урахуванням встановлених законодавством вимог на заміщення вакантної посади директора КНП «Новоайдарська багатопрофільна лікарня» Новоайдарської районної ради.
  2. Про затвердження оголошення про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади генерального директора КНП «Новоайдарська багатопрофільна лікарня» Новоайдарської районної ради.
  3. Про оприлюднення оголошення про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади генерального директора КНП «Новоайдарська багатопрофільна лікарня» Новоайдарської районної ради.

За результатами розгляду цих питань відповідні рішення  прийняті.

Наступне засідання конкурсної комісії відбудеться 27 квітня 2020 року о 9.00 год. за адресою: 93500, смт. Новоайдар, вул. Незалежності, буд.2, адміністративна будівля Новоайдарської районної ради  ліве крило, перший поверх, мала зала.

Переглядів: 574 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0
1 Юрий Калюжный • 22:20, 23.04.2020